Loading...
10 mei 2008 - Bassleader
*
Datum:
10-05-2008 (zaterdag) 2168 dagen geleden
Tijd:
20:00 - 06:00
Locatie:
 (4,4 / 5)
Straat:
Maaltekouter 1
Bezoekers:
2
Prijs:
35,00 excl. fee
Max.bezoekers:
10.000
Muziekstijl:
Hardstyle, Hardcore, Techno, Jumpstyle, Oldschool, Early Rave
Hotels:
Bookings.com
Deel:
Time-table:
Area 1 :
Tekstyles & Jump

20.00 - 21.00 :
Jones vs Sjoekoe

21.00 - 22.00 :
E-Max vs Tek Soldierz

22.00 - 23.00 :
DJ Mystery vs Dany BPM

23.00 - 23.30 :
Greg C vs Karl F Live

23.30 - 00.15 :
Dr Rude vs Mark with a K

00.15 - 01.00 :
Lethal MG

01.00 - 02.00 :
Playboyz vs Gave

02.00 - 02.30 :
Q-IC Live

02.30 - 03.30 :
Coone vs Dark-e

03.30 - 04.00 :
D-Noizer aka Ronald V Live

04.00 - 05.00 :
Binum vs Chicago Zone

05.00 - 06.00 :
Lobotomy Inc vs DJ Dess

Hosted by MC Villain

Area 2 :
Hardstyle

20.00 - 21.00 :
Vicious D & Larsson

21.00 - 22.00 :
Kold Konexion

22.00 - 23.00 :
Davide Sonar

23.00 - 23.30 :
A-Lusion Live

23.30 - 00.30 :
Isaac

00.30 - 01.30 :
Brennan Heart

01.30 - 02.30 :
D-Block & S-te-Fan

02.30 - 03.00 :
Noisecontrollers Live

03.00 - 04.00 :
Headhunterz vs Wildstylez

04.00 - 05.00 :
Tatanka

05.00 - 06.00 :
Deepack

Hosted by MC Linez & MC Lunatick

Area 3 :
Techno

20.00 - 21.00 :
Traxx vs Chintoq

21.00 - 22.00 :
Manone vs Double U Jay

22.00 - 23.00 :
Davoodi

23.00 - 00.00 :
DJ Ghost

00.00 - 01.00 :
Noise Provider

01.00 - 02.00 :
Manu Kenton & Max Walder Live

02.00 - 03.30 :
Pet Duo

03.30 - 04.30 :
Robert Natus 'n Arkus P Live

04.30 - 06.00 :
Sven Wittekind

Area 4 :
Hardcore

20.00 - 21.30 :
Kristof & MC Chucky

21.30 - 22.30 :
Predator

22.30 - 23.30 :
Nosferatu

23.30 - 00.30 :
Evil Activities

00.30 - 01.00 :
Angerfist Live

01.00 - 02.00 :
Outblast

02.00 - 02.30 :
Noize Suppressor Live

02.30 - 03.30 :
DaY-már

03.30 - 04.30 :
Korsakoff

04.30 - 05.00 :
Art of Fighters Live

05.00 - 06.00 :
Stunned Guys

Hosted by MC Syco

Area 5 :
Classics, Oldschool & Early Rave

20.00 - 21.00 :
Thunderball

21.00 - 22.00 :
Bountyhunter

22.00 - 23.00 :
DJ Yves

23.00 - 00.00 :
Buzz Fuzz

00.00 - 01.00 :
Darkraver

01.00 - 02.00 :
The Prophet

02.00 - 02.30 :
Shadowlands Terrorists Live

02.30 - 03.30 :
Vince

03.30 - 04.30 :
Paul Elstak

04.30 - 05.00 :
Neophyte Live

05.00 - 06.00 :
Rob & MC Joe

MC Da Mouth of Madness

Area 6 :
Land of the Wolf (Electro & Groove)

20.00 - 23.00 :
N-Gin

23.00 - 00.00 :
Justin Tenzz

00.00 - 02.00 :
Christophe

02.00 - 03.00 :
Neon

03.00 - 04.00 :
Rockstarz

04.00 - 06.00 :
Free-Fall


Waardering 10 mei 2008 - Bassleader
*
(0 waarderingen)
*
Twitter Official_AOD
*











meer

layer1 area