Loading...
4 augustus 2006 - Nature One 2006
*
Datum:
04-08-2006 (vrijdag) 3214 dagen geleden
Tijd:
20:00 - 06:00
Locatie:
Raketenbasis Pydna
Straat:
Stad:
Kastellaun DE
Bezoekers:
1 0
Organisatie:
I-Motion GmbH
Prijs:
48,00 excl. fee Deur: 52,00
Muziekstijl:
Van trance tot hardcore, jungle, old school, drum and bass
Deel:
Line-up:
DJs:

Paul van Dyk (Berlin), Richie Hawtin (Winsor), Shapeshifters (London), Timo Maas (Bückeburg), Adam Beyer (Stockholm), Ferry Corsten (Rotterdam), Kevin Saunderson (Detroit), Phil Fuldner (Ruhr-Area), Ronski Speed (Löbau), Eddie Amador (Amsterdam), DJ Zinc (London), Andrew Bennett (Hamburg), Marc Miroir (Würzburg), Daniel Hoppe (Recklinghausen), Sean Finn (Stuttgart), Poziom X (Warschau), Readhead (Brüssel), E Decay (Mannheim), Dirk D (Bremen), N Phect & Dizplay (Köln), Royce (Mannheim), MC Soultrain (Hamburg), SP: MC (London), Bass Tikal (Hannover), MC Deemas J (London), MC Stunnah & MC MexE (Hannover), MC Sinista (Mannheim), MC Temper & MC Little Monk (Bremen), Sven Väth (Frankfurt/Main), Armin van Buuren (Leiden), Hell (München), Wighnomy Brothers (Hamburg), Westbam (Berlin), Dave Clarke (London), Tom Novy (München), Monika Kruse (Berlin), Dominik Eulberg (WW), DJ Dag (Frankfurt/Main), Moonbootica (Hamburg), Space DJ’z (London), Tobi Neumann (Berlin), Robert Natus vs. Sven Wittekind (Neumünster/Frankfurt/Main), Massimo (Düsseldorf), Andy C feat. MC Foxy (London), Karotte (Frankfurt/Main), Bassface Sascha (Mannheim), Michael Burian (Prag), Panacea (Frankfurt/Main), Gunjah (Dresden), Felix Kröcher (Rhein-Main), Stereo Jack vs. Holgi Star (Berlin), Babor (WW), Mirco Eysser (Hamburg), MTC Yaw (Berlin), DJ Tease (Stuttgart), Miss Johnny (Bremen), Heller & Enkie (Hamburg), Syncopix (Hamburg), Soulsurfer (Mannheim), Lyde Buddah (Braunschweig), Diaz-Soto (Kiel), Septic Inc Showcase (Bremen), MC Dragoon (Heidelberg), Pascal FEOS, Boogie Pimps, Tunebrothers, Tocadisco, Toni Rios, Ron van den Beuken, André Galluzzi, D.Diggler vs. Pauli Steinbach, Frank Lorber, Markus Schulz, Perry O´Neil, Heller & Enkie, Alex M.O.R.P.H., Tillmann Uhrmacher, Harry Lemon, DJ Remy, Andrew Bennett, Dennis Feldmann, Mystero, Mario Hammer, Signum, Meat vs. Dorian, Ingo Boss, Chris Tietjen, Cess, DJ Dean, DJ Shoko, DJ Yanny, DJ Shane, DJ Merlin & DJ C-Bass, DJ Krid Kid, DJ Chronic, DJ Lichtenfels, DJ Trackhacker, DJ Patric Bunton, DJ Apollo, DJane D-Jean-D, Bine, Sweet’n’Candy, Pierre, Micha Klang, Smax, Jay Haze, Marky, Yark T., Seemann, Frank Sonic, DJ Man at Arms & MC Problemchild, Elmar Strathe, Electronmike vs. Bernd Isaac, Dennis Siemion, 2 Junxion, Francesco Sanna, Robin Junker, Heiko Gemein, Groove Rebels, Timo Di Roy, Nick Curly, SKAI, Alex Harmony, Ken Scott, Deekay, Blast SL, Luke 45, Lovarro & Styles, Sonic, SEBBO, Daniel R., DeLaDope, Hubraum, Goldfinger, greenhead, Nuke, Marc Jerome, Majesty, Unique, Protect, Chilli, Andy Hawk, Jerome, Hypnotic, André Visior, Vince The Saint, Rhythmo, Aly & Fila, Bazzkid, Infinity & Floordancer, Dash, Dry, Baeks, Mack, Trias, Kriek, Pi, Senad, tt Hacky, Raschel, Stone, Spacecase, Virus, Xsaid, Luna, Seven, Mimo, Obi, D Nox, Stefan Waldschmidt, Sandrino, The Prophet, Impulse Factory, CJ Dynamo, Evil Activities, Paul Elstak & MC Ruffian, Lars Tindy & Derek, DJ Ron, Baby Raw, Bamm-Bamm DJ & Rocca MC, Deejane Kim, Paraghandy & E-Light Partyboy, DJ Mystery, DJ Andy, DJ Gigi, Da Pork & Joe Nitro, Djane Simoné, DJ Fräggel, Sebastian Gnewkow, Miss Corry, Markus Klein, DJ Tosh, DJ Dida, Michael Heuser, Hanz Loop, Tomy Carter, Claus Bachor, Roland Casper, Epop, Maxime, Jens Hengsen, Dabbi, Klarlack, Jagger, Chisi, Wollion, Chris Hope, Chris Zander, Herbert Boese, Alberto Stefano, Wangorsch, Johann Santcross, Monchich, P.Stylez, Marco Reveller & Michael Lauren, Dan G., Hypnotix, Hillmar Reusch vs. Marco Wallenta, Jan Liefhebber, Toby DM-Style & Chrust, Tha Playah, Sam Punk, DJ Whitehead, Darko Vrabac, DJ Raw, Househalt, Master Dee, Oliver Mandes, Oliver Verón, Peter Kneer, Sean Finn, Skyrocker, Treib-House, Massimo, Hubee Held, Pumpmaster, Catscan, Outblast, Dr. Rude, JDA, DayMar, D-Spirit, Re-Style, Noizefucker, Endonix, The Raver, Deimos, 105 Kilo Jochen Pash, Mellow D., Björn Mandry, Björn Wilke, Dirk Dreyer, Daniel Maarten, DJ Manga ft T-man, DJ Justino, DJ Bionic, DJ Creamator, DJ Falk, DJ Sceletor, BasStar, Hoppe, Stefano Libelle, Bart Maes, Den Hétrix, DJ B, Dave Lambert, Tom Leclerq, Esp

Live-Acts:

Alexander Kowalski (Berlin), Northern Lite (Erfurt), Cristian Varela (Madrid), Marco Bailey feat. Tom Hades & Pablo (Brüssel), Milk&Sugar vs. Damien J. Carter feat. Ayak & Mo Morsey (München/London/LA), NatureOne Inc., Hardfloor (Düsseldorf), Anthony Rother (Frankfurt/Main), X LOVER (London), Elektrochemie LK (Bremen), Der Dritte Raum (Frankfurt/Main), Funk D'Void (Barcelona), Pascal FEOS (Frankfurt/Main), The Advent (London), Jacek Sienkiewicz (Warschau), Sonic Trip (Warschau), Giana Brothers (Koblenz)


layer1 area