Loading...
DJ Tahko
*
Tahko
Real name:
Melvin van Pelt
Birthday:
23 january 1989
Views:
67
Votes:
2

0

FB recommends:
18 (shares:5, comments:6)

Country:
Nederland
RANK #1674
NL
Vote for Tahko



*
Overall in DJ-ranking
1670.
1671.
1672.
1673.
1674.
Tahko
1675.
1676.
1677.
1678.
1679.



Biography Tahko

Tahko begon ooit met een metal bandje, dat werd vervangen door drum and bass en van uit daar groeide de liefde voor electronische muziek. hij kwam in een lokale club te werken en kwam met de house scene in aanraking. enzo is het balletje gaan rollen..

 

tahko draait voornamelijk minimal/techno en techhouse maar er komen ook vele verassende stijlen voor in zijn sets!


Youtube DJ Tahko

26-04-2014
23-05-2014
Twitter mrTahko
*











More

Like DJGuide

layer1 area