Loading...
DJ Maximillion
*
Maximillion
Real name:
Naus
Birthday:
22 march 1986
Views:
42
Votes:
0

1

FB recommends:
0 (shares:2, comments:0)

Country:
Nederland
RANK #3081
NL
Vote for Maximillion



*
Overall in DJ-ranking
3077.
3078.
3079.
3080.
3081.
Maximillion
3082.
3083.
3084.
3085.
3086.

Websites:


Biography Maximillion

Maximillion

Werd geboren in breda op 22 maart 1986.
Hij is van Surinaamse afkomst.

Het vak dj deed hem altijd wel wat, hij leerde van de style house houden door het nummer van Tiesto: love comes again,
hij kocht hier ook zijn single van en vond house geweldig.

Op 20 jarige leeftijd maakte hij voor het eerst kennis met het draaien, op de pioneers MK1000 die bij zijn neef op zolder stonden. Na de eerste kennismaking wilde hij meer.

Maximillion draaide voor het eerst voor publiek in het eetcafe van zijn oom . Het publiek was zeer te spreken over zijn Dj skills en al snel werd hij gevraagd om ook op andere locaties te komen draaien.

In een korte tijd is Dj Maximillion gegroeid in het vak Dj en heeft hij menig discotheken van binnen gezien.

Maximillion heeft met vele grote namen gestaan o.a. Afrojack, Sidney Samson, Quintino, D-Rashid, Benny Rodriques, b2b met R3hab b2b met Shermonalogy & dj biggi die hem de fijne kneepjes heeft geleerd (respect).

Dit is allemaal niet genoeg voor hem, hij streeft naar meer en vecht harder dan ooit te voren.
In het jaar 2011 en de toekomst zullen jullie vele producties van Maximillion voorbij zien komen en horen stay tuned.

For booking:0614205780

 


Youtube DJ Maximillion

Twitter DjMaximillion
*








More

Like DJGuide

layer1 area