Loading...
DJ Di Vino
*
Di Vino
Real name:
Vincent van der Hulst
Birthday:
15 january 1989
Views:
39
Votes:
0

1

FB recommends:
0 (shares:0, comments:0)

Country:
Nederland
RANK #3232
NL
Vote for Di Vino



*
Overall in DJ-ranking
3228.
3229.
3230.
3231.
3232.
Di Vino
3233.
3234.
3235.
3236.
3237.



Biography Di Vino

Di Vino (Vincent van der Hulst) is geboren in Delft. Hij staat bekend om zijn energieke sets, waarin hij heel veel lekkere beats en verschillende muziekstijlen met elkaar combineert. Dit alles om zijn publiek dé ultieme dansavond te bezorgen!

Hij begon al op zijn 14e met het mixen van muziek op de computer. Hiermee scoorde hij kleine hitjes op Youtube. Na veel bijbaantjes en veel sparen kocht Di Vino zijn eerste cd spelers en na evenzoveel oefenen duurde het dan ook niet lang meer totdat zijn eerste boeking een feit was.

Momenteel staat Di Vino resident in Speakers Delft en ook op feesten zoals Holidaze, Attractive Beatz en Apres ski house. Ook is Di Vino de laatste tijd veel bezig buiten zijn geboortestad en heeft hij veel plaatsen in Nederland op zijn kop gezet.


Youtube DJ Di Vino

Like DJGuide

layer1 area