Loading...
DJ Dimão
*
Dimão
Real name:
Dima Weikum
Birthday:
21 april 1985
Views:
17
Votes:
2

1

FB recommends:
1 (shares:1, comments:0)

Country:
Nederland
RANK #3709
NL
Vote for Dimão



*
Overall in DJ-ranking
3705.
3706.
3707.
3708.
3709.
Dimão
3710.
3711.
3712.
3713.
3714.



Biography Dimão

Op zijn 9e heeft Dimao zijn eerste Tekno cassettebandje gekregen van een vriend. Op zijn 12e is hij naar de Love Parade gesneakt met een vriend en heeft hij zijn eerste rave meegemaakt. Vanaf dat moment was hij verkocht aan rave/techno/house/muziek. Van zijn 14 tot zijn 18e heeft hij ook veel hiphop en Zuid-Amerikaanse muziek geluisterd. Na het eerste bezoek aan een grote techno party werd het zijn één en alles. Sinds eind 2003 ging hij bijna elk weekend naar een (house) feest waar er techno gedraaid werd. Soms met uitschieters naar housefeesten. Nadat hij na een jaar of drie (2006) zowat alle grote feesten bezocht had, wilde hij meer en kocht hij op zijn 21e zijn eerste vinyl draaitafels over van een vriend, om nog dichter bij de muziek te komen en het echt te voelen. De maanden erna ging al zijn geld op aan nieuwe platen. Sinds eind 2007 draait hij regelmatig in verschillende clubs in Nederland en eind 2009 is hij begonnen met het produceren van eigen tracks.


Youtube DJ Dimão

Like DJGuide

layer1 area