Loading...
DJ B_Scott
*
B_Scott
Real name:
Scott Beijer
Birthday:
10 april 1988
Views:
10
Votes:
0

0

FB recommends:
0 (shares:0, comments:0)

Country:
Nederland
RANK #4145
NL
Vote for B_Scott



*
Overall in DJ-ranking
4141.
4142.
4143.
4144.
4145.
B_Scott
4146.
4147.
4148.
4149.
4150.



Biography B_Scott

DJ B_Scott , een jonge man van de hedendaagse stijlen: Club, Electro, Eclectic, Latin, Minimal , Techhouse & Classics of zoals Scott het zelf altijd omschrijft: "Just call it house!" Elk weekend laat hij de mensen gegarandeert uit hun stekker gaan met zijn heerlijk opbouwende sets.

Sites: bscott.hyves.nl/ http://partyflock.nl/user/112930:B_Scott.html http://partyflock.nl/artist/55368:B_Scott.html


Youtube DJ B_Scott

Like DJGuide

layer1 area