Loading...
DJ Sense
*
Sense
Real name:
Quirijn
Birthday:
16 april 1985
Views:
16
Votes:
0

0

FB recommends:
0 (shares:0, comments:0)

Country:
Nederland
RANK #3890
NL
Vote for Sense



*
Overall in DJ-ranking
3886.
3887.
3888.
3889.
3890.
Sense
3891.
3892.
3893.
3894.
3895.

Websites:


Biography Sense

Yo, ik ben Qurijn a.k.a Dj Sense a.ka Dr.Q the tablist. Ik heb meerdere shows gedaan verschillende grotes verschillende landen verschillende stylen. Ik vind mezelf een vrij all-round dj met expertise in de turntablism scene ;). Heb veel voor breakdance maar ook rap battles gedraaid voor verschillende kernpodia's. Aldus. Ik ben nu meer bezig met het produceren/creƫren van muziek met me boy Alex v/d Plas. Ik zal wat namen noemen waar ik mee samen werk: Drie2. K-non Ronde Veense Vonk. Contra planet. biggup voor dj Dns!

Ik hoop dat ik mensen kan vermaken met frisse beats! official website is coming check 'm! Mixtapes zijn in de maak keep you posted... if you're up for it ;)

yours, Sense


Youtube DJ Sense

Like DJGuide

layer1 area