Loading...
DJ Fades
*
Fades
Real name:
remco vd heijden
Birthday:
19 january 1981
Views:
14
Votes:
0

0

FB recommends:
0 (shares:0, comments:0)

Country:
Nederland
RANK #3949
NL
Vote for Fades



*
Overall in DJ-ranking
3945.
3946.
3947.
3948.
3949.
Fades
3950.
3951.
3952.
3953.
3954.

Websites:


Biography Fades

D. Fades begon in 1997 met deejay-en op kleine feesten. Hij maakte snel naam in de lokale scene met het organiseren van Hip Hop-avonden in verschillende clubs. Als medeoprichter en resident-deejay van de succesvolle Boemklatsch party, vestigde hij zichzelf eind jaren negentig op nationaal niveau. D. Fades bracht verschillende mixtapes uit en is, naast stagedeejay van B-Phoenix, nog steeds clubdeejay en draait een mix van Hip Hop, Dancehall, Dirty House, favela, reggeaton en b-more. In verschillende clubs in nederland heeft hij gedraaid o. a: 22-24, c. l.v, achterhoek arena, tivoli, bitterzoet, 013, Luxor, Gigant en Barrio.


Like DJGuide

layer1 area