Loading...
DJ Angie le Q
*
Angie le Q
Real name:
Angelique Houtveen
Birthday:
3 february 1986
Views:
23
Votes:
0

0

FB recommends:
0 (shares:0, comments:0)

Country:
Nederland
RANK #3499
NL
Vote for Angie le Q



*
Overall in DJ-ranking
3495.
3496.
3497.
3498.
3499.
Angie le Q
3500.
3501.
3502.
3503.
3504.



Biography Angie le Q

DJ Angie le Q is in 2007 begonnen in de dancehall/reggae scene. Als resident op feesten als Urban Flavazz en Dancehall Splash heeft zij het vak geleerd. Inmiddels draait ze veel breder en laat ze het publiek swingen op lekkere urban, house en carribean beats. Ook organiseert ze een maandelijkse avond: Girls@Work in discotheek de Nachtburgemeester waar ze zelf ook als resident draait.


Youtube DJ Angie le Q

Like DJGuide

layer1 area