Loading...
DJ Donnie Rosalez
*
Donnie Rosalez
Real name:
Ronald van der Sluis
Birthday:
23 november 1979
Views:
22
Votes:
0

1

FB recommends:
0 (shares:0, comments:0)

Country:
Nederland
RANK #2693
NL
Vote for Donnie Rosalez



*
Overall in DJ-ranking
2689.
2690.
2691.
2692.
2693.
Donnie Rosalez
2694.
2695.
2696.
2697.
2698.



Biography Donnie Rosalez

Donnie Rosalez, geboren als Ronald van der Sluis begint zijn Dj avontuur op 14 jarige leeftijd. Op zeer jonge leefijd was hij al gek van muziek en alles wat hiermee te maken had. Na veel oefenen en het luisteren naar de mixes van mix legendes zoals Ben Liebrand en Ferry Maat kreeg hij het al gauw onder de knie en vond het tijd worden voor het grote werk, hij schreef zich in voor een mix contest onder de naam (Dj Ronaldo) en won die avond.

In de zomer van 2000 draaide hij op de eerste en tevens laatste Wanadoo Summer Dance Parade op Scheveningen wat een onvergetelijke ervaring voor hem was. Na in discotheken zoals Gozmoz(Duitsland),The Powerzone,Time Out, Lexion, Las Palmas, Club Exposure (Sandokan) Village Underground(New York)te hebben gestaan en met DJ's zoals Jean, Jose,Tiësto,Charly lownoise,Mark van dale,Chuckie,Jurgen en Pronti & Kalmani gedraaid te hebben nam hij de stap om nog meer muziekkennis te vergaren en ging in clubs op Scheveningen draaien.

Na 4 jaar in de commerciële scene te hebben gestaan en veel muziek kennis te hebben opgedaan met hulp van de (menselijke jukebox)Murphy Hijkoop vond hij het tijd om er even mee te stopppen. In 2005 begint hij met produceren en het maken van de minimixen en jaarmixen, eind 2005 zag (na veel stress en geduld) de Yearmix 2005 het licht. Vanaf 2006 stopte hij met de commerciële muziek, veranderde zijn naam en ging zich meer concentreren op de house scene. Zomer 2006 was daar dan ook de eerste clubbin! cd. Vanaf 2007 is hij zich meer gaan concentreren op deze scene en maar goed ook!! Want na Duitsland,New York, en Spanje en nu hij onder contract staat van Phatbeatzz Dj-Agency is Nederland aan de beurt om deze dj te leren kennen.


Youtube DJ Donnie Rosalez

Like DJGuide

layer1 area