Loading...
DJ Triple P
*
Real name:
Patrick Jehee
Birthday:
30 april 1983
Views:
12
Votes:
0

0

FB recommends:
0 (shares:0, comments:0)

Country:
Nederland
RANK #4051
NL
Vote for Triple P



*
Overall in DJ-ranking
4047.
4048.
4049.
4050.
4051.
Triple P
4052.
4053.
4054.
4055.
4056.



Biography Triple P

Laatste jaren ben ik me meer aan het focussen op het draaien. Ik werk naast het draaien nog fulltime... maar het wordt wel eens tijd om dat om te gaan draaien! Ik heb onder andere in deze clubs gedraaid: Club More Amor (Amsterdam), Whoosah (Scheveningen), Sir Winston Club (Rijswijk).


Youtube DJ Triple P

Like DJGuide

layer1 area