Loading...
DJ Othello
*
Othello
Real name:
Michiel van der Meer
Birthday:
19 october 1984
Views:
20
Votes:
1

1

FB recommends:
3 (shares:0, comments:0)

Country:
Nederland
RANK #3447
NL
Vote for Othello



*
Overall in DJ-ranking
3443.
3444.
3445.
3446.
3447.
Othello
3448.
3449.
3450.
3451.
3452.

Websites:


Biography Othello

Heden - Sinds 2003 zorgt Dj Othello als 'Freelancer' voor entertainment tijdens feesten en partijen.

2006 - Ski Hut te Salou, Spanje.
Muziekstijl: Nederlandstalig, Apres-Ski, 80's and 90's, Dance en Top 40.

2005 / 2006 - Diverse locaties op de Koemarkt te Purmerend o.a.:
- Woodies
- The Partycow
- Landsdael

2004 - Discotheek: The Memphis te Callella, Spanje.
Voorprogramma van Lady Dana.
Muziekstijl: Hardhouse, Schranz en Hardstyle.

2003 / 2005 - Discotheek: 2 Jokers te Zaandam.
Muziekstijl: Diverse soorten House o.a. Hardhouse, Club-Latin, Hardcore, Trance.
Eventueel op verzoek, varierend per avond: Nederlands-talig, 80's and 90's en Top 40.

2001 / 2003 - Apres Ski Kelder te Zaandam.
Muziekstijl: Nederlands-talig, Motown, 80's and 90's en Top 40.

1999 / 2001 - Partycentrum de Doele te Purmerend.
Muziekstijl: Diverse soorten muziek o.a. Dance, Latin, Nederlandstalig, The 80's and 90's en Top 40.


Youtube DJ Othello

Like DJGuide

layer1 area