Loading...
DJ Issie Star
*
Issie Star
Real name:
Ismedio
Birthday:
12 june 1978
Views:
23
Votes:
0

1

FB recommends:
1 (shares:0, comments:0)

Country:
Nederland
RANK #2667
NL
Vote for Issie Star



*
Overall in DJ-ranking
2663.
2664.
2665.
2666.
2667.
Issie Star
2668.
2669.
2670.
2671.
2672.



Biography Issie Star

Issie star begon 9jaar geleden met draaien ,werd resident van ThePowerzone,waar hij op de Gloss avonden zijn kwaliteiten toont aan t publiek en is inmiddels een bekend gezicht in de dance scene geworden.Issie star heeft naast grote national en internationale dj's gestaan en zowel in het binnen en buitenland gedraaid,zijn muziek stijle is te omschrijven als"sexy uplifting house music"..that's the kind of guy he is.


Youtube DJ Issie Star

Like DJGuide

layer1 area